Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2014 18:27
Insomniac Games skupia się na odświeżeniu Ratchet & Clank - będzie to kompletny remake
1317V

Insomniac Games skupia się na odświeżeniu Ratchet & Clank - będzie to kompletny remake

Insomniac Games kilka ostatnich miesięcy ciężko pracowało nad Sunset Overdrive. Gra osiągnęła sukces, więc najwyższy czas wziąć się za kolejny projekt. Twórcy przygotowują odświeżone przygody Racheta, które nie będą zwykły rebootem. 

W ostatnim czasie na Twitterze Insomniac Games możemy przeczytać najróżniejsze informacje dotyczące Sunset Overdrive. Twórcy zapowiadają nowe bronie, informują o dodatkach, czy po prostu rozmawiają ze społecznością.

Nie możemy jednak zapomnieć, że deweloperzy przygotowują odświeżoną odsłonę pierwszej części Ratcheta. Z tego powodu jeden z graczy zapytał, dlaczego nie zobaczyliśmy produkcji na PlayStation Experience? Twórcy odpowiedzieli, że gra nie była jeszcze gotowa i pierwsze szczegóły pozycji pojawią się w 2015 roku. W kolejnych wiadomościach twórcy wspomnieli, że gra zadebiutuje w przyszłym roku i trafi na PlayStation 4.

Twórcy również podkreślają, że możemy spodziewać się pełnego remake’u, który będzie powiązany z ekranizacją kinową (debiut również w 2015 roku):

„Nie reboot. Remake pierwszej produkcji, który będzie powiązany z filmem Ratchet & Clank.”

Warto w tym miejscu przypomnieć wiadomość z października – wtedy pojawiła się plotka, według której pozycja Insomniac Games wygląda jak film w czasie rzeczywistym. 

Tagi: