Synduality wygląda dobrze w akcji. Pierwszy długi gameplay od Bandai Namco przed rozpoczęciem TGS 2023

Gry
648V
Syndulaity
Bartosz Dawidowski | 20.09.2023, 12:44

Synduality: Echo of Ada będzie prezentowane już jutro, podczas Tokyo Game Show 2023, w formie wersji demonstracyjnej. Część dziennikarzy otrzymała już dostęp do tej próbki gameplayu.

Przed nami pierwsze materiały wideo z rozgrywką z Synduality: Echo of Ada (po wczorajszym krótkim teaserze). Bandai Namco zdecydowało się pokazać już teraz rozgrywkę z wersji demonstracyjnej Synduality: Echo of Ada, którą będzie można wypróbować podczas targów TGS 2023.

Dalsza część tekstu pod wideo

Synduality: Echo of Ada miały już okazję przetestować takie redakcje jak Dengeki Online, Famitsu czy GAME Watch. Pierwsze opinie o japońskim tytule z mechami są pozytywne. Gra oferuje nie tylko ładną grafikę, ale też angażujący gameplay, z przyjemną akcją prezentowaną z ujęcia TPP.

Co z premierą Synduality: Echo of Ada? Gra znajduje się już w bardzo zaawansowanej fazie prac, ale wczoraj Bandai Namco ogłosiło, że na tytuł jeszcze trochę poczekamy. Premierze gry będzie towarzyszyć animowana adaptacja tego uniwersum z mechami.

Źródło: https://www.ppe.pl/news/326915/synduality-echo-of-ada-na-pierwszych-fragmentach-gameplayu-opozniona-premiera-gry-z-mechami.html

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper