Cyberpunk 2077 2.0 otrzyma tak dużo zmian, że CD Projekt RED poleca rozpoczęcie gry od początku

Gry
6592V
Cyberpunk 2077 aktualizacja 2.0
Iza Łęcka | 20.09, 11:14

Jutro odbędzie się ostatnia prezentacja Cyberpunka 2077 w wersji 2.0, w trakcie której CD Projekt RED najprawdopodobniej załaduje pliki na serwery, umożliwiając pobranie oczekiwanej aktualizacji. Deweloperzy zachęcają odbiorców do ponownego wkroczenia do futurystycznej metropolii i sprawdzenia przygody całkowicie od początku.

21 września o godzinie 16:00 będziemy świadkami kolejnego wydarzenia z serii RED Streams, podczas którego polskie studio podzieli się szczegółami łatki 2.0 do Cyberpunk 2077. Tym samym zespół ostatecznie przedstawi zmiany, jakie nadciągają wraz z największym patchem.

Dalsza część tekstu pod wideo

CD Projekt RED opublikował dodatkową wiadomość, w której podkreśla, że pomimo możliwości kontynuacji swoich perypetii w Night City, najlepszą opcją, by doświadczyć zmian i nowości, jest przystąpienie do rozgrywki w Cyberpunka 2077 całkowicie od początku.

Hej, chooms! Chociaż będziesz mógł kontynuować grę swoją obecną postacią na istniejącym zapisie, zalecamy rozpoczęcie nowej gry po tym, jak pojawi się aktualizacja 2.0 do @CyberpunkGame. Ze względu na liczbę zmian rozpoczęcie gry od nowa poprawi ogólne wrażenia z rozgrywki!

Ekipa wcześniej zapowiedziała zmiany w drzewku atutów i umiejętności, modyfikacje w zakresie jazdy bojowej oraz pościgów, zmiany w nagrodach, przedmiotach czy craftingu, wprowadzenie nowego systemu policji, odświeżenie SI przeciwników, zmodyfikowane wszczepy, a także poprawki w UI i UX. Aktualizacja 2.0 odznacza się wieloma nowościami, co może wskazywać, że ponowne przystąpienie do zabawy poskutkuje nowymi doświadczeniami.

Pamiętajmy, że wszystkie wskazane zmiany i nowości będą dostępne dla społeczności Cyberpunka 2077 za darmo, ale pliki trafią tylko na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz komputery osobiste.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Źródło: Twitter/ X: CDPRED_Support

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper