Banishers: Ghosts of New Eden na rozbudowanym zwiastunie z rozgrywką. Twórcy Life is Strange zachęcają do gry

Gry
597V
Banishers: Ghosts of New Eden
Wojciech Gruszczyk | 19.09, 16:00

Francuski Dontnod Entertainment odkrywa karty i przygotowuje graczy na wielką premierę swojego nowego IP. Banishers: Ghosts of New Eden trafi na rynek w wymagającym okresie, ale fani studia muszą pamiętać o tym tytule.

Akcja Banishers: Ghosts of New Eden zaprowadzi graczy do Ameryki Północnej w 1695 roku, gdy Antea Duarte oraz Red mac Raith zajmują się eliminowaniem duchów. Już na początku opowieści będziemy jednak świadkami zaskakującej sytuacji, ponieważ Antea zginie, ale nie trafi na drugi świat – kobieta będzie wspierać swojego ukochanego, a gracze dzięki temu otrzymają możliwość kontrolowania dwóch postaci.

Deweloperzy opracowali cały system rozgrywki na współpracy oraz walce dwóch postaci – w trakcie gry otrzymamy stałą możliwość przełączania się pomiędzy postaciami, co będzie ważne ze względu na przeciwników czy też opracowane zagadki logiczne.

Dontnod Entertainment postanowiło przygotować rozbudowany materiał, który w konkretny sposób zbiera informacje o grze – film skupia się właśnie na pokazaniu relacji bohaterów oraz jednocześnie za jego pomocą deweloperzy przedstawiają kolejne aspekty przygody. Istotnym elementem produkcji będą trudne wybory, które będziemy podejmować podczas poznawania kolejnych fragmentów historii.

Banishers Ghosts of New Eden zapowiada się na kolejną świetną przygodę od Dontnod Entertainment – twórcy wcześniej opracowali Life is Strange oraz niedocenionego przez część graczy Vampyra.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper