Lies of P 2 skorzysta z kolejnej historii dla dzieci? Teaser sugeruje ciekawy ruch twórców

Gry (plotka)
1075V
lies of p
Wojciech Gruszczyk | 19.09, 19:52

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani gracze mogą zapoznać się z Lies of P, ale bardzo możliwe, że Round8 Studio ma plany dotyczące rozwoju następnej gry. Twórcy mogą ponownie sięgnąć po znaną historię i stworzyć na jej podstawie nową przygodę.

Od wczoraj klienci Xbox Game Pass mogą zapoznawać się z Lies of P, a dzisiaj produkcja trafiła na wszystkie platformy. Gra wymaga spędzenia przy konsoli dobre 20-30 godzin (w zależności od umiejętności), więc pewnie duża część graczy dopiero dociera do jednego z kluczowych bossów. W rezultacie jeśli lubicie odkrywać podobne teasery z kontrolerem w dłoni – nie czytajcie dalej.

Uwaga przed potencjalnym spoilerem

Jeśli jednak nie są dla Was problemem mały zajawki, to na pewno warto wspomnieć o teaserze, który Round8 Studio umieściło po napisach końcowych Lies of P.

To właśnie w tym miejscu pojawia się mały przerywnik filmowy, w którym Paracelsus rozmawia z nieznaną kobietą i relacjonuje jej wydarzenia z miasta Krat. W pewnym momencie słyszymy zapewnienie Paracelsus:

„Ah i gdy wrócę. Na pewno ją odjadę. Kolejny nasz klucz: Dorota”.

Następnie widzimy mały urywek miasta Krat i postać, która porusza się po dachu jednego z budynków – w tym wypadku zaprezentowano tylko nogi, ale te mają pasować do Dorotki z „Czarnoksiężnika z krainy Oz”

Tajemnicza postać jest ubrana w skarpetki w paski i czerwone pantofelki, która na pewno kojarzą fani „Czarnoksiężnika z krainy Oz” – w pewnym momencie dziewczyna staje, by trzykrotnie stuknąć obcasem.

Jak wiadomo Lyman Frank Baum w 1900 roku zaoferował czytelnikom pierwszą wersję powieści, która miała wielki wpływ na literaturę i jest to jeden z klasyków literatury dla dzieci.

Bardzo możliwe, że jeśli Lies of P 2 powstanie (lub jakkolwiek gra będzie się nazywać), to może podjąć temat „Czarnoksiężnika z krainy Oz”... historia w zasadzie wydaje się idealna, by przedstawić ją w tytule Round8 Studio.

Lies of P 2 - teaser #1

Lies of P 2 - teaser #2

Źródło: IGN

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper