Polacy chcą „przełamać gatunki”. Kamikaze Lassplanes zapewni akcję i trochę wariacji

Gry
1449V
Kamikaze Lassplanes
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 19:40

Polskie studio Inky Dreams zaprezentowało swoją produkcję, która na początku 2024 roku trafi na Nintendo Switcha i komputery osobiste (Steam). Kamikaze Lassplanes zaskakuje koncepcją i bez wątpienia produkcja może znaleźć swoje oddane grono odbiorców.

Kamikaze Lassplanes z jednej strony to zręcznościowy shoot-’em-up, a z drugiej powieść wizualna, w której gracze mają „dać uskrzydlić się miłości”. Twórcy z jednej strony chcą zapewnić dynamiczną akcję i zachęcić szeroką publikę do walki w samolotach, a następnie zainteresowani będą mogli przeżyć „romantyczną historię z elementami dramatu i komedii”. Akcja została umiejscowiona w w steampunkowym, magicznym królestwie pustoszonym przez wojnę.

Fabuła gry przenosi graczy do rozdartego wojną świata z motywami steampunkowymi/w stylistyce steampunku, inspirowanego wydarzeniami w Europie z początku XX wieku. Romantyczną i dramatyczną fabułę rozjaśniają elementy komediowe, a wszystko to  podane w pięknym stylu anime.

Inky Dreams chce przełamywać schematy i deweloperzy zaproszą zainteresowanych na pełną miłosnych uniesień opowieść, w której zainteresowani będą mogli zakochać się w Albie Trossé – jest to wesoła i charyzmatyczna pilotka Lassplane, która według udostępnionych informacji może... zamienić się w w śmiercionośny samolot bojowy. Główny bohater siądzie za jej sterami.

Poznaj i zakochaj się w Albie Trossé, wesołej i charyzmatycznej pilotce Lassplane, która zmienia się w śmiercionośny samolot bojowy - a za jego sterami siadasz ty. Zmierz się z wrogą imperialną/cesarską flotą w wymagających sekwencjach shoot-’em-up i odkryj sekret tajemniczej technologii Światła opracowanej w laboratoriach królestwa. 

Czy nie jest to lekko mówiąc szalona koncepcja? Gra zostanie zaprezentowana w przyszłym tygodniu podczas targów Tokyo Game Show.

Źródło: Informacja prasowa - Inky

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper