Mortal Kombat 1 na Switchu jest „niegrywalny”. Gracze ostrzegają przed „kradzieżą”

Gry
2945V
Mortal Kombat 1 Switch
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 17:57

Pierwsi gracze kupili Mortal Kombat 1 na Nintendo Switcha i ostrzegają kolejne osoby, by nie popełniły tego samego błędu. Gra mierzy się z problemami, przez które trudno polecić grę w pełnej cenie.

Redakcja Nintendolife jako jedna z nielicznych redakcji oceniła już Mortal Kombat 1 w wersji na Nintendo Switcha i aktualnie tytuł mierzy się z dużymi problemami graficznymi, spadkami animacji, bardzo długimi ekranami wczytywania oraz mnóstwem różnorodnych błędów. Gra otrzymała ocenę 4/10.

Gracze w ostrych słowach krytykują wersję Mortal Kombat 1 na Nintendo Switcha – klienci klientów chce zwrócić ich zdaniem „niegrywalną” produkcję, a część osób określa sprzedaż gry w pełnej cenie jako „kradzież”.

Zainteresowani pokazują kolejne materiały, tworzą memy i próbują ostrzec kolejnych potencjalnych klientów, ponieważ w aktualnej sytuacji Mortal Kombat 1 trudno komukolwiek polecić – musimy pamiętać, że gra na pozostałych platformach działa i wygląda znacznie lepiej.

Fani Nintendo powtarzają "grafika nie ma znaczenia". Mortal Kombat usłyszał was głośno i wyraźnie. To za 70 dolarów

Zarówno jeden jak i drugi kosztuje 70$!!!?

Awwww do diabła nie. 

Gdybym grał w Mortal Kombat 1 na Switchu, poprosiłbym o zwrot pieniędzy w mgnieniu oka.

Tak, wersja na Switcha daje czadu! #MK1 #MortalKombat1 #MortalKombat #Switch #bug

Wersja MK Switch to brak szacunku

Płaczę z powodu wersji Mortal Kombat 1 na Switcha, dlaczego po prostu nie poczekali na Switcha nowej generacji, fakt, że kosztuje 70 $ to kradzież

Mortal Kombat 1 mierzy się z naprawdę sporymi problemami na Nintendo Switchu i tak naprawdę trudno powiedzieć, czy gra będzie mogła zostać naprawiona na tej platformie. Aktualnie NetherRealm Studios nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper