Diablo 4 otrzyma masę nowej zawartości. 2. sezon jest tak duży, że Blizzard pokaże nowości na 2 streamach

Gry
1843V
Diablo 4 Lilit
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 19:12

Blizzard nie zapewnił oczekiwanej zawartości w 1. sezonie Diablo 4, ale najwidoczniej twórcy chcą naprawić swój błąd. Studio zapowiedziało, że przygotowuje się na znaczącą rozbudowę gry i gracze mogą liczyć na dwie prezentacje nowości.

1. sezon w Diablo 4 nie zachwycił szerokiej publiki, bo choć deweloperzy zaoferowali graczom ciekawy system związany z sercami, to jednak wielu fanów liczyło na znacznie większą zawartość. Blizzard usłyszał opinie fanów.

Rod Fergusson (szef Diablo w Blizzardzie) potwierdził dobrą wiadomość – deweloperzy przygotowali tak dużo nowości, że nie będą mogli ich zaprezentować na jednej transmisji. Adam Fletcher wspomniał o dwóch dużych streamach.

Tak wiele rzeczy w #Diablo4 Sezon 2, że @PezRadar będzie musiał zorganizować dwa szczegółowe streamy, aby to wszystko ogarnąć! #SeasonofBlood

To całkiem sporo

Spodziewam się, że oba streamy potrwają około 2 godzin.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla fanów, którzy chcą, by Blizzard systematycznie oferował duże nowości w Diablo 4. Jak wiadomo studio chce systematycznie (co trzy miesiące) zapewniać sezonowe aktualizacje, a jednocześnie raz do roku na rynku ma pojawić się duży dodatek.

Blizzard ma ogromne plany dotyczące rozwoju gry, która ma stale angażować społeczność i oferować graczom ciekawe atrakcje.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: VG247

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper