Dying Light 2 z masą darmowych nowości na konsolach. Pełne wsparcie map społeczności

Gry
509V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 16:34

Techland wciąż rozwija i rozszerza zeszłoroczną produkcję. Twórcy właśnie potwierdzili udostępnienie dużej aktualizacji, dzięki której posiadacze gry na konsolach PlayStation i Xboksach mogą zapoznać się z mapami społeczności.

Techland już kilka miesięcy temu zaoferował graczom na PC możliwość tworzenia map oraz udostępnienia swoich projektów społeczności. Firma jednocześnie potwierdziła, że ta funkcja trafi także na konsole, ale deweloperzy potrzebowali więcej czasu na zaimplementowanie całego systemu na sprzęcie Microsoftu oraz Sony.

Korporacja jednak opublikowała dobrą wiadomość – mapy społeczności właśnie trafiły na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Gracze otrzymają możliwość pobierania plików, które zostaną przygotowane na PC.

Gracze nadal będą musieli korzystać z narzędzi przygotowanych we współpracy przez Techland z mod.io, ale dzięki temu z lokacjami będą mogli zapoznać się wszyscy zainteresowani – niezależnie od posiadanej platformy.

Techland zaprasza także na własną witrynę, gdzie pojawiają się polecane modyfikacje – fani mogą sprawdzić opis, stosunek pozytywnych reakcji, a nawet przeczytać rekomendację deweloperów odpowiedzialnych za grę.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper