Dom z papieru powróci w 2023 roku. Berlin ma ostateczną datę premiery

Gry
843V
Berlin Dom z papieru
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 15:44

„Berlin” będzie ostatnią, wielką premierą platformy Netflix w 2023 roku? Bardzo możliwe, że firma zakończy rok wielkim napadem, a najnowszy materiał nie tylko potwierdza datę premiery, ale pozwala nam spojrzeć na kilka nowych scen z historii.

„Dom z papieru” okazał się wielkim hitem platformy Netflix. Korporacja na początku przejęła dwa pierwsze sezony historii, a następnie rozbudowała serial o kolejne wydarzenia. Nie wszyscy byli zachwyceni końcówką, ale ogromna oglądalność sprawiła, że streamingowy gigant postanowił rozwijać wydarzenia.

Trudno w tej sytuacji o bezpośrednią kontynuację, ale „Berlin” to pierwszy spin-off rozgrywany przed wydarzeniami z głównej opowieści. Widzowie w tej sytuacji poznają bliżej Andrésa de Fonollosa, czyli popularnego Berlina – w tej roli wystąpił ponownie charyzmatyczny Pedro Alonso.

Netflix kolejny raz potwierdził datę premiery historii – „Berlin” zadebiutuje 29 grudnia. Jest to ciekawy termin na zaoferowanie oczekiwanej opowieści, ale Netflix już w poprzednich latach oferował duże historie na sam koniec roku.

„Dom z papieru” miał otrzymać kolejne spin-offy, ale aktualnie korporacja nie potwierdza szczegółów dotyczących rozwoju produkcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper