Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – o której godzinie odbędzie się premiera? CD Projekt RED zdradza szczegóły

Gry
2552V
Idris Elba Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 15:11

Już w tym tygodniu Cyberpunk 2077 otrzyma aktualizację 2.0, a w przyszłym tygodniu na rynek trafi Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Twórcy chcą mieć pewność, że gracze będą gotowi na przygodę i właśnie potwierdzono pełną datę premiery.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty to pierwsze i jedyne, fabularne rozszerzenie do Night City. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że wielu graczy czeka na dodatek, więc twórcy zdecydowali się bardzo dokładnie określić, kiedy odbędzie się premiera przygody.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zostanie zaoferowany 26 września o 1:00 w nocy czasu polskiego, a w przypadku konsol – premiera odbędzie się o północy w każdej strefie czasowej. W rezultacie możecie szykować się na pierwszą nockę z dodatkiem.

Widmo Wolności dla wielu graczy to zdecydowanie największa premiera września – deweloperzy przygotowali rozbudowaną historię, która pozwoli zainteresowanym zwiedzić zupełnie nową dzielnicę. Wcześniej zobaczyliśmy efektowny zwiastun, który w przyjemny sposób wprowadził zainteresowanych do nowej przygody.

Jeśli nie jesteście pewni, czy warto zainteresować się Cyberpunkiem 2077 Phantom Liberty na premierę, to pamiętajcie, że jeszcze w tym tygodniu pojawią się recenzje.

Zostało już tylko kilka dni do premiery dodatku Widmo wolności! 

Premiera na PC jest zaplanowana na godzinę 1:00 w nocy czasu polskiego i odbędzie się w tym samym momencie dla wszystkich graczy. Premiera na konsolach zależy od czasu lokalnego i odbędzie się o północy w każdej strefie czasowej.

undefined

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Źródło: Cyberpunk 2077

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper