MechWarrior 5: Clans zapowiedziany dla konsol i PC. Pierwsze grafiki i zajawka produkcji standalone

Gry
295V
MechWarrior 5
Bartosz Dawidowski | 18.09, 10:38

Fantastyczne wieści dla fanów mechów! Okazuje się, że Piranha Games znajduje się w zaawansowanej fazie prac nad MechWarrior 5: Clans. Będzie to samodzielne (typu standalone) rozszerzenie świetnego MechWarriora 5.

MechWarrior 5: Clans zostało zapowiedziane. W grze, która trafi na rynek w 2024 roku, weźmiemy udział w kampanii prezentującej inwazję Klanów na systemy gwiezdne z Inner Sphere, które znacznie ustępują agresorom pod względem technologicznym. W tytule wcielimy się w pilota mechów służącego po stronie Klanów.

Deweloperzy pozostają przy silniku Unreal Engine w MechWarrior 5: Clans, zapowiadając, że dużo uwagi poświecono w grze ulepszeniu wyglądu nowych map i biomów z różnych planet. Deweloperzy podkreślają jednocześnie, że gra zapewni jeszcze większy nacisk na elementy taktyczne i rozbudowę/modyfikacje mechów.

Rozszerzenie standalone, które trafi na rynek w 2024 roku, zapowiedziano na PC oraz "na PlayStation i Xbox", więc możliwe, że w tytuł zagramy nie tylko na XSX i PS5, ale również na PS4 i XOne (MechWarriora 5 wydano również na PS4 i XOne). Do dyspozycji mamy w tej chwili tylko krótki teaser i kilka pierwszych grafik, na których widać m.in. Mad Cata, które opublikowano na Steam.

Źródło: https://www.vgchartz.com/article/458483/mechwarrior-5-clans-announced-for-playstation-xbox-and-pc/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper