Spider-Man 2 wygląda fantastycznie. Gameplay w 4K robi ogromne wrażenie – gra zachwyci posiadaczy PS5

Gry
3933V
Spider-Man 2 Miles Morales
Wojciech Gruszczyk | 15.09, 17:17

W 2023 roku nie możemy narzekać na brak mocnych gier, ale przed nami następna wielka premiera. Spider-Man 2 został zaprezentowany na rozgrywce i gameplay zachęci posiadaczy PlayStation 5 do przygody Petera Parkera oraz Milesa Moralesa.

Insomniac Games oraz Sony zaprosiły wybrane redakcje na specjalny pokaz Spider-Mana, podczas którego dziennikarze mogli sprawdzać grę przez 3 godziny. Opinie na temat produkcji są wyjątkowo pozytywne, ponieważ deweloperzy tak naprawdę mieli poprawić każdy element poprzednich pozycji z tego uniwersum.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka jest płynniejsza względem przygód z poprzedniej generacji, deweloperzy dopracowali gameplay i znacząco rozbudowali walkę – teraz znacznie łatwiej (szybciej) podróżować po świecie za pomocą nowego gadżetu bohaterów, a podczas gry łatwo zachwycać się samą oprawą.

Spider-Man 2 ma wycisnąć całą moc z PlayStation 5, ponieważ z jednej strony otrzymamy dostęp do ogromnej, rozbudowanej i bardzo dynamicznej produkcji, a z drugiej Insomniac Games zadbało o najwyższą jakość pod względem grafiki.

W trakcie prezentacji dziennikarze sprawdzili „epicką walkę z Jaszczurem” – starcie jest „prawdziwie next-genowe”. Sama opowieść wydaje się mroczniejsza, a dodatkowo deweloperzy zadbali o całą masę ciekawych momentów pomiędzy postaciami.

Na pełne recenzje przyjdzie jeszcze nam trochę zaczekać, ale w Sieci nie brakuje opinii, według której PS5 otrzyma kolejną fantastyczną grę od zespołu first-party.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (248)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper