Gracze narzekają na mapę ze Spider-Mana 2? Porównanie pokazuje gigantyczny świat

Gry
2877V
Spider-Man 2 Venom
Wojciech Gruszczyk | 15.09, 18:44

Najnowszy Spider-Man od Insomniac Games pozwoli nam odwiedzić wiele znanych miejsc, ponieważ świat z poprzednich przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa będzie dostępny w grze. Fani jednak nie muszą obawiać się odcinania kuponów, ponieważ mapa została znacząco rozbudowana.

Spider-Man 2 to pełnoprawna kontynuacja historii, która na początku trafiła wyłącznie na PlayStation 4, a następnie została przeniesiona na PlayStation 5 oraz komputery osobiste, a deweloperzy opracowali także mniejszą przygodę w postaci Spider-Man Miles Morales.

Dalsza część tekstu pod wideo

Część graczy wspomina, że Spider-Man 2 to w zasadzie „DLC do poprzedniej gry”, ponieważ deweloperzy nie umiejscowili akcji w nowym świecie, ale Insomniac Games nie zawiodło. Wczorajszy State of Play przyniósł nam skromny pokaz mapy i łatwo świat można zestawić z terenami dostępnymi w poprzednich przygodach.

Twórcy faktycznie opracowali niemal dwukrotnie większą lokację, ale po prostu nie wycięli znanego świata – teraz będziemy mogli biegać po gigantycznych terenach.

„SPIDER-MAN 2 TO GRA DLC! KOPIUJĄ TĘ SAMĄ MAPĘ”

Tymczasem… #PlayStation #PS5 #InsomniacGames

Spider-Man 2 ma pod wieloma względami przewyższać przygodę opracowaną z myślą o PlayStation 4. Jak wiadomo najnowsza opowieść jest od podstaw realizowana dla PS5, więc deweloperzy mogą wykorzystać dodatkową moc platformy – właśnie dzięki temu świat jest większy od tego znanego z PS4.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: RinoTheBouncer

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper