Spider-Man 2 zapewni prawie dwukrotnie większą mapę. Znamy szczegóły gry – twórcy przygotowali 65 strojów

Gry
2798V
Spider-Man 2
Iza Łęcka | 15.09, 07:36

Zmierzającej na rynek przygody autorstwa Insomniac Games nie mogło zabraknąć na wczorajszym State of Play. Na blogu PlayStation opublikowano nową wiadomość, która koncentruje się na zawartości przygotowanej w produkcji. Gracze mogą liczyć na ogrom zabawy.

Za 35 dni użytkownicy PlayStation 5 będą mogli wcielić się w Petera Parkera oraz Milesa Moralesa w Spider-Man 2. Podczas State of Play deweloperzy pokazali zwiastun z fragmentami rozgrywki, jednocześnie nie zabrakło materiału ukazującego dodatkowe stroje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na blogu PlayStation Aaron Espinoza ujawnił zawartość, którą otrzymamy w przygodzie dwóch Pająków. Możemy spodziewać się blisko dwukrotnie większej mapy od tej znanej ze Spider-Mana, co dobitnie wskazuje, jak bardzo dużą grą będzie Spider-Man 2.

Nowe lokalizacje, zaktualizowana eksploracja, ekscytujące przemierzanie, niemal natychmiastowe przełączanie między bohaterami, galeria złoczyńców, nowe umiejętności i gadżety oraz zupełnie nowe style kostiumów to tylko niektóre ze sposobów, w jakie tym razem ulepszymy grę.

W Marvel’s Spider-Man 2 prawie podwajamy rozmiar marvelowskiego Nowego Jorku. Wychodząc poza East River, będziesz huśtać się i szybować nad kultowymi zabytkami w Queens i Brooklynie – wraz z misjami fabularnymi, zadaniami pobocznymi i atrakcjami miejskimi!

Twórcy musieli się upewnić, że śmiałkowie poradzą sobie z eksploracją w tak okazałym świecie, dlatego opracowali Web Wings – bohaterowie wykorzystają gadżet, by sunąć po świecie i szybko przemieszczać się po fragmentach mapy.

Spider-Man 2 nowy strój

PS5 pozwoliło deweloperom na przyspieszenie podróży, a dzięki mocy konsoli otrzymamy możliwość niemal natychmiastowej zmiany postaci.

Gracze będą mogli także niemal natychmiast przełączać się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem w otwartym świecie dzięki mocy PlayStation 5. Obydwaj pajęczy bohaterowie są ważnymi postaciami we wspaniałej historii, którą opowiadamy w Marvel’s Spider-Man 2, a każda z nich będzie miała swoje własne, osobne wątki poboczne do odkrycia w całym mieście. Pomóż uczniom Brooklyn Visions jako Miles Morales lub przyjmuj nowe prośby o pomoc jako Peter Parker za pośrednictwem aplikacji Friendly Neighborhood Spider-Man – możesz nawet podjąć się niektórych zadań jako jeden z nich!

Wcześniej Insomniac Games pokazało Kravena, który „dołączył do listy złoczyńców”, lecz wiele na to wskazuje, że łowca i Venom nie będą jedynymi przeciwnikami w grze. Na graczy czekają pewne niespodzianki...

Kraven Łowca i potworny Venom dołączają do naszej listy złoczyńców i nadwyrężą naszych bohaterów, ich relacje i miejsce, które nazywają domem. Jednak nie są to jedyni dwaj złoczyńcy powodujący problemy w mieście. Nie chcemy wam nic zdradzić – ale nasze Pająki będą musiały, hm, #BeGreaterTogether, aby powstrzymać ich przed użyciem wielu nowych umiejętności, gadżetów i zdolności!

Peter Parker i Miles Morales nie będą jednak bezbronni. Studio wyposażyło Pająki w nowe moce oraz narzędzia do obrony miasta.

W Marvel’s Spider-Man 2 dodaliśmy nowy zestaw zdolności i umiejętności dla naszych bohaterów: nowe moce Pete’a Symbionta i Spider-Arms są agresywne i nieustępliwe; w międzyczasie Miles nadaje elektryzującą i grzmiącą jakość swojej bioelektrycznej mocy, a także zdolności Evolved. Mieszaj, dopasowuj i wdrażaj te umiejętności z łatwością, korzystając z usprawnionego schematu sterowania i łącz je w walkach w zupełnie nowym stylu Spidey!

W przypadku strojów – uwzględniono 65 kostiumów, wśród których znajdują się nowe oryginalne projekty oraz wdzianka lubiane przez fanów filmów i komiksów. Deweloperzy opracowali także nową funkcję stylu, dzięki której otrzymamy możliwość zmieniania kolorów niektórych ubrań – w ten sposób otrzymamy ponad 200 sposobów na odpicowanie bohaterów.

Sprawdźcie kilka nowych strojów wchodzących w skład Digital Deluxe Edition:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: PlayStation

Komentarze (145)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper