Alan Wake 2 zachwyca atmosferą. Gameplay w 4K z RTX pokazuje spotkanie pisarza z policjantem

Gry
1758V
Alan Wake 2
Wojciech Gruszczyk | 19.09, 18:15

Remedy Entertainment odlicza do wielkiej premiery swojej największej produkcji. Alan Wake 2 został zaprezentowany na nowym materiale i tym razem jest to fragment rozgrywki dopieszczony przez szereg efektów - wszystko za sprawą współpracy deweloperów z firmą NVIDIA.

Alan Wake 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2023 roku, ponieważ gracze od lat czekali na powrót tytułowego pisarza. Deweloperzy doskonale wiedzą, jak ważną grę zrealizowali, więc zajęli się opracowaniem rozbudowanej przygody (najdłuższa historia w grach Remedy Entertainment), dopracowali grafikę (zdaniem studia ma to być najpiękniejszy tytuł 2023 roku), a zarazem znacząco rozbudowali gameplay (teraz pokierujemy dwójką bohaterów).

Najnowszy gameplay zachwyca grafiką, co w zasadzie nie jest zaskakujące, ponieważ już wcześniej deweloperzy pokazywali świetnie wyglądający świat. 

Na rozgrywce zobaczycie, jak Alan Wake przemieszcza się przez miasto, a w pewnym momencie spotyka Alexa Casey'ego, detektywa zajmującego się sprawą morderstwa – w tę postać wcielił się Sam Lake z Remedy Entertainment. To właśnie on napisał scenariusz do produkcji i jego twarz na pewno dobrze kojarzą fani serii Max Payne.

Deweloperzy pokazali, jak Alan Wake bierze w ręce broń i rozpoczyna walkę z cieniami – deweloperzy nie zdecydowali się na wielką rewolucję względem pierwszej części, ale wyraźnie ten element został rozbudowany i odświeżony.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (98)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper