Nintendo Direct z prezentacją gier na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami wydarzenie

Gry
1201V
Nintendo Switch - Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 14.09.2023, 15:01

Dzisiaj nie będziemy się nudzić i na dobry początek fani konferencji od producentów konsol mogą zapoznać się z pokazem Nintendo. Japończycy powinni wyciągnąć kilka asów z rękawa, ale musimy pamiętać, że firma skupia się na grach, które zadebiutują w najbliższych miesiącach.

W ostatnich dniach o Nintendo Direct mówiło się naprawdę sporo. Wszystko za sprawą przecieków, ponieważ jeden ze znanych insiderów wspomniał o wydarzeniu, na którym ma pojawić się nowy Donkey Kong oraz F-Zero. Bardzo możliwe, że na dzisiejszej imprezie zobaczymy zapowiedzi wcześniej nieujawnionych tytułów, ale jednocześnie firma powinna sięgnąć po kilka pewniaków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nintendo może pokazać Detective Pikachu Returns (6.10), Super Mario Bros. Wonder (20.10), WarioWare: Move It! (3.11) oraz Super Mario RPG (17.11), ponieważ te przygody zadebiutują już w najbliższych tygodniach.

Czy to jednak czas na The Legend of Zelda: Twilight Princess i The Legend of Zelda: The Wind Waker? Plotki o odświeżeniu tych gier i wrzuceniu opowieści na Nintendo Switcha pojawiają się systematycznie.

Korporacja może także pokazać wcześniej zapowiedziane Professor Layton and the New World of Steam, Batman Arkham Trilogy czy też Metal Slug Tactics lub sięgnąć po port Gotham.

Zamierzacie oglądać imprezę? Start Nintendo Directa rozpocznie się o 16:00.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper