Nintendo Direct oficjalnie! Japończycy potwierdzili dużą prezentację nowych gier

Gry
2954V
Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 13.09.2023, 16:03

Nintendo właśnie zaprosiło graczy na kolejny Nintendo Direct. Korporacja postanowiła zorganizować kolejne duże wydarzenie, podczas którego otrzymamy możliwość zerknięcia na wiele tytułów zmierzających wyłącznie na Nintendo Switcha.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek, według których Sony oraz Nintendo mają zapowiedzieć nowe wydarzenia i State of Play oraz Nintendo Direct mają odbyć się jeszcze w tym tygodniu. Na dobry początek na imprezę zaprosili twórcy przygód Mario.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już jutro o godzinie 16:00 czasu polskiego będziemy świadkami dużej prezentacji. Big N będzie przez blisko 40 minut opowiadać o nowych grach zmierzających na konsolę zimą.

Oglądajcie 14 września o 16:00 transmisję na żywo #NintendoDirect zawierającą około 40 minut informacji skupiających się na grach #NintendoSwitch, które zostaną wydane tej zimy. Oglądaj na żywo tutaj: http://ninten.do/60129e87e

Jakich produkcji nie powinno zabraknąć na imprezie? Detective Pikachu Returns (6.10), Super Mario Bros. Wonder (20.10), WarioWare: Move It! (3.11) oraz Super Mario RPG (17.11) zmierzają na rynek w najbliższych tygodniach i pewnie właśnie te gry otrzymają swoje „5 minut” podczas wydarzenia.

Według plotek Nintendo powinno także pokazać nowe gry – Donkey Kong i F-Zero mają zostać ujawnione na wydarzeniu. Według przecieków z ESRB na Nintendo Switcha ma także trafić Gotham Knights i tytuł może zostać pokazany na imprezie.

Źródło: NintendoAmerica

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper