Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2014 17:21
Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!
3086V

Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!

Mamy złą wiadomość dla miłośników Geralta. CD Projekt RED poinformował, że Wiedźmin zadebiutuje później! 

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na półki sklepowe 19 maja! Opóźnienie jest znaczące, ponieważ gra miała zadebiutować na półkach sklepowych pod koniec lutego!  

CD Projekt RED wystosował list otwarty dla graczy:

Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.

Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowych sił.

Zarząd CD PROJEKT S.A.

Co Wy na to? Ja w obliczu ostatnich niedopracowanych produkcji wolę zaczekać... Będzie ciężko, ale wierzę, że CD Projekt RED wyda dopracowaną i świetną produkcję! 

Tagi: CD Projekt RED opóźnienie Wiedźmin 3: Dziki Gon