Lies of P z pierwszą recenzją! Czy będzie to wielka produkcja dla fanów soulslike'ów?

Gry
973V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 13.09, 16:33

Jeszcze w tym tygodniu mają pojawić się pierwsze recenzje Lies of P, ale japońskie Famitsu miało już okazję ocenić produkcję. Tytuł nie otrzymał maksymalnej oceny, ale dziennikarze przyznali grze cztery solidne noty.

Najnowsza propozycja Round 8 Studio od wielu miesięcy cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą interesującej koncepcji – jest to soulslike, w którym wcielamy się w Pinokio, a podczas rozgrywki mamy okazję walczyć z mechanicznymi marionetkami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tytuł w przyszłym tygodniu zadebiutuje na konsolach dwóch generacji oraz na komputerach osobistych, a także gra będzie dostępna od premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

Round 8 Studio zapewniło graczom wersję demonstracyjną, która dobrze pokazała potencjał przygody, ale wielu fanów gatunku wciąż czeka na ostateczne opinie, by sięgnąć po pozycję. Jeszcze w tym tygodniu mają pojawić się recenzje od dziennikarzy z całego świata, ale Famitsu jako pierwsze przedstawiło swoją opinię.

Lies of P było sprawdzane przez czterech dziennikarzy i łącznie gra otrzymała notę na poziomie 34/40 – dwóch recenzentów oceniło tytuł na 9/10 i dwóch na 8/10.

Pojawiła się pierwsza recenzja Lies of P.

Famitsu oceniło grę na 34/40 (8/9/8/9).

Lies of P ukaże się 18 września na PlayStation, Xbox, PC i Game Pass. Wersja wczesnego dostępu zostanie odblokowana 15 września.

Embargo na pełną recenzję powinno zostać zniesione jeszcze w tym tygodniu.

Nie poznaliśmy jeszcze większej opinii o grze, ale w niedalekiej przyszłości pojawi się znacznie więcej tekstów, dzięki którym poznamy wszystkie atuty oraz problemy Lies of P.

Źródło: MauroNL3

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper