Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2014 19:28
Pierwsze szczegóły z Metal Gear Online 3
942V

Pierwsze szczegóły z Metal Gear Online 3

W weekend mogliśmy zerknąć na pierwszy materiał z Metal Gear Online 3, a dzisiaj z samego rana Zax przedstawił piękne screeny. Chcecie poznać pierwsze szczegóły dotyczące tego tytułu? Zapraszamy! 

Metal Gear Online to trzecia wersja popularnej gry wieloosobowej; jej stylistyka i rozgrywka wzorowane będą na Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Skupi się ona na starciach drużynowych i posiadać będzie system klas, który zdefiniuje zalety i wady postaci graczy na polu bitwy. W trybie wieloosobowym pojawią się też znani z wcześniejszych odsłon serii bohaterowie, tacy jak Venom Snake czy Ocelot.

Debiutancki zwiastun Metal Gear Online z ujęciami z rozgrywki możecie zobaczyć tutaj:

Natomiast całe wystąpienie przedstawicieli Konami, w tym Hideo Kojimy i podkładającego głos Snake’owi Kiefera Sutherlanda pod tym adresem: 

Więcej informacji dotyczących Metal Gear Online zostanie podanych przed premierą gry. Fanom serii zalecamy ponadto obserwowanie twitter.com/metalgearonline oraz facebook.com/mgs, aby być na bieżąco.

Ostatnia odsłona Metal Gear Solid VMetal Gear Solid V: The Phantom Painto największa i najbardziej ambitna gra w całej historii serii. Skupia się ona na głównym bohaterze, Snake'u, a jej akcja toczy po wydarzeniach z wydanego niedawno prologu, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Rozgrywająca się w otwartym świecie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ożywa dzięki zmiennym warunkom pogodowym i stopniowemu przechodzeniu między dniem a nocą w trakcie misji. Zmiany oświetlenia wynikające z cyklu dziennego mają ogromny wpływ na mechanizmy skradania i ukrywania się, z których słynie seria.

Gra została stworzona przy użyciu nowego silnika FOX dzięki czemu zaoferuje olśniewającą grafikę. Ponadto Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zapewni ogromną wolność wyboru sposobu, w który gracz zdecyduje się przechodzić misje, w tym możliwość wyboru środka transportu oraz technik infiltracji. Ta swoboda sprawia, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pozwoli graczowi całkowicie zanurzyć się w świecie gry.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: hideo kojima informacja prasowa Konami Metal Gear Online metal gear solid v: the phantom pain