Sifu z ostatnią dużą aktualizacją. Wiele atrakcji dodanych za darmo na konsolach i PC

Gry
478V
Sifu Update
Bartosz Dawidowski | 11.09.2023, 12:21

Autorzy Sifu już w sierpniu zapowiadali, że ostatnia aktualizacja tej udanej produkcji będzie wyjątkowo duża. Otrzymaliśmy już dostęp do tej świeżej dostawy gratisowego dobra.

Finalna, darmowa aktualizacja Sifu jest już dostępna na konsolach i PC. W pakiecie plików oznaczonych kodem 1.24 otrzymujemy aż 75 świeżych wyzwań, 6 Aren i 2 stroje. To nie wszystkie innowacje, bo deweloperzy zapewniają nam dostęp do trybu Custom, pozwalającego na odgrywanie scenariuszy z Arena Challenges z wybranymi przez graczy modyfikatorami (w tej kategorii autorzy dorzucili w aktualizacji osiem świeżych modyfikatorów, które możemy wybierać).

Dalsza część tekstu pod wideo

Do Sifu wprowadzono również 10 świeżych osiągnieć. Autorzy ulepszyli też pewne efekty dźwiękowe i wyeliminowali z gry kilka bugów.

Sifu nie otrzyma już więcej aktualizacji ze świeżą zawartością. Możliwe jest natomiast, że gra będzie jeszcze naprawiana mniejszymi patchami, jeśli okaże się, że fani zauważą jakieś błędy. W tym miejscu czeka na was pełna lista zmian w patchu 1.24.

Źródło: https://www.sifugame.com/news/patch-1-24-the-final-content-update-is-out

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper