Spider-Man 2 zachwyca na nowych ujęciach, ale w grze nie pojawi się znany drapacz chmur

Gry
3878V
Spider-Man 2 Insomniac Games
Iza Łęcka | 11.09.2023, 07:35

Insomniac Games zaprezentowało kilka nowych ujęć z najnowszej przygody Pająków, koncentrując się na wybranych elementach miasta. Jednocześnie potwierdzono, iż podczas rozgrywki nie zobaczymy Chrysler Building – a wszystko przez brak stosownych zgód od właścicieli praw autorskich.

Za 39 dni wyłącznie na PlayStation 5 zawita Spider-Man 2. Produkcja będzie mogła pochwalić się dwukrotnie większym światem niż pierwsza historia Petera Parkera z 2018 roku, bo deweloperzy dodali dwa znane obszary, lecz na mapie zabraknie jednego z ikonicznych budynków, który znalazł się w tytule z poprzedniej generacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Spider-Manie mogliśmy zobaczyć Chrysler Building, czyli wieżowiec z Nowego Jorku, który ma 319 metrów wysokości i 77 pięter. Co ciekawe, Insomniac Games zapowiedziało, że drapacz chmur nie został uwzględniony w nadciągającej produkcji, ponieważ nie udało się osiągnąć porozumienia z właścicielem praw autorskich do budynku.

Na otarcie łez deweloperzy pokazali nowe ujęcia z Nowego Jorku, na których możemy sprawdzić Times Square, Washington Square Arch w Greenwich oraz prawdopodobnie część Coney Island. Podczas poznawania historii będziemy mogli znaleźć się także w nowej dzielnicy.

Spider-Man 2 to jedna z najważniejszych tegorocznych produkcji ekskluzywnych PlayStation. Gra została zapowiedziana kilka lat temu i jest pierwszą pozycją Insomniac Games w uniwersum opracowaną wyłącznie na PS5.

Spider-Man 2 miasto #1

Spider-Man 2 miasto #2

Spider-Man 2 miasto #3

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (170)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper