Xbox na Tokyo Game Show 2023! Microsoft ujawni nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass

Gry
1585V
Xbox na Tokyo Game Show 2023
Iza Łęcka | 08.09, 09:09

Amerykański gigant branży nie zwalnia – po wizycie w Niemczech nadszedł czas na podróż do Azji. Microsoft potwierdził swoje przybycie na Tokyo Game Show 2023, w trakcie którego odbędzie się specjalna konferencja.

21 września o godzinie 11:00 rozpocznie się specjalny pokaz Microsoftu z okazji Tokyo Game Show. Na imprezie producent Xboksów kolejny raz skupi się na pokazaniu gier opracowanych w Azji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze mogą spodziewać się aktualizacji postępów Xboksa i Bethesdy oraz zobaczą kreatywnie zróżnicowaną kolekcję gier od twórców zlokalizowanych głównie w Japonii i całej Azji. Podzielimy się również ekscytującymi nowymi grami, które pojawią się w Xbox Game Pass, a ich liczna wciąż rośnie dzięki wspaniałej zawartości od zespołów z całej Azji.

Amerykanie kolejny raz wykorzystają Tokyo Game Show, by przedstawić zestaw gier zmierzający do Xbox Game Pass. W poprzednich latach, gdy przedsiębiorstwo gościło na imprezie w Japonii, mogliśmy liczyć na premiery-niespodzianki, które automatycznie po ujawnieniu lądowały w bibliotece usługi.

Gracze z Japonii mogą również załapać się na specjalne wydarzenie – 23 września Phil Spencer oraz Sarah Bond będą uczestniczyć w specjalnej transmisji IGN Japan. Jak na razie jednak nie zapowiedziano, czy w związku z występem przedstawicieli Xboksa możemy liczyć na bardziej znaczące ogłoszenia.

Tokyo Game Show odbędzie się w dniach 21-24 września, a podczas targów powinniśmy zobaczyć materiały z wielu ciekawych tytułów. Capcom już wcześniej potwierdził, że przywiezie na targi Dragon's Dogma 2.

Źródło: Xbox

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper