To będzie najbardziej krwawy horror 2023 roku? Sony pokazało Thanksgiving

Filmy/seriale
1069V
Thanksgiving
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2023, 18:14

W połowie listopada na wielkim ekranie pojawi się nowy slasher, który może zainteresować wielu widzów. „Thanksgiving” to najnowsza produkcja twórcy dwóch pierwszych odsłon „Hostelu”. Eli Roth zrealizował ciekawy projekt.

W 2023 roku nie brakuje mocnych horrorów, ale „Thanksgiving” ma być pełnoprawnym slasherem, w którym krew będzie lała się strumieniami, a widzowie zobaczą masę efektownych scen. Opowieść zadebiutuje 17 listopada, ale właśnie Sony Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun.

Dalsza część tekstu pod wideo

W przypadku „Thanksgiving” interesująca jest sama geneza projektu, ponieważ Eli Roth pierwotnie stworzył fałszywy zwiastun filmu o tej nazwie, który został wykorzystany w „Grindhouse” z 2007 roku. Koncepcja była jednak na tyle ciekawa, że reżyser już w 2010 roku zapowiedział, że wraz z Jeffem Rendellem przygotowuje scenariusz. W następnych latach opowieść potrzebowała licznych zmian, ale ostatecznie twórca mógł zrealizować koncepcję – Roth zrezygnował nawet z dokończenia prac nad filmem „Borderlands”, by móc nakręcić „Thanksgiving”.

Opowieść w tym wypadku nie jest specjalnie odkrywcza – seryjny morderca przybywa do małego miasteczka w Massachusetts i postanawia zrealizować swój krwawy plan.

Pierwszy materiał z „Thanksgiving” pokazuje kilka ładnych scen i historia może w tym wypadku okazać się świetną propozycją dla fanów gatunku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper