Lies of P na dynamicznym materiale. Gameplay pokazuje zróżnicowane bronie i ataki

Gry
811V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 07.09, 19:15

Round 8 Studio podgrzewa atmosferę przed premierą Lies of P i najnowszy materiał pokazuje zróżnicowane ataki oraz możliwości głównego bohatera podczas wykorzystywania szerokiego arsenału.

Lies of P to kolejny soulslike, w którym nie będziemy przez pół gry biegać z jedną bronią. Round 8 Studio pozwoli nam często zmieniać, a nawet ulepszać oręż, by zadbać o odpowiednie ataki – potwierdzeniem tych słów jest najnowszy film, na którym mamy okazję spojrzeć na sporo widowiskowych ataków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Główny bohater chętnie korzysta ze zróżnicowanych zabawek, by za ich pomocą pozbyć się następnych wrogów. W zależności od posiadanej broni, możemy liczyć na różnorodne ataki, co w zasadzie nie jest zaskakujące, ale na takim montażu łatwo dostrzec opracowane przez deweloperów animacje.

Na filmie widzimy również ciekawych wrogów – Round 8 Studio zadbało o naprawdę świetny design przeciwników, z którymi zmierzymy się podczas kolejnych pojedynków.

Lies of P trafi do graczy za 12 dni. Tytuł od premiery będzie dostępny na konsolach dwóch generacji, na komputerach osobistych oraz w abonamencie Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper