Disney+ wkrótce otrzyma obiecujący thriller. Pierwszy zwiastun Nie ocali Cię nikt zachęca do historii

Filmy/seriale
756V
NIE OCALI CIĘ NIKT [NO ONE WILL SAVE YOU]
Wojciech Gruszczyk | 06.09, 20:03

Od dzisiaj widzowie Disney+ mogą zapoznać się z „Małą syrenką”, a kolejni zainteresowani mają możliwość wykupienia dostępu do usługi dzięki nowej promocji. Disney nie zwalnia i zaprezentowano pierwszy zwiastun „Nie ocali Cię nikt” – film już wkrótce zadebiutuje na Disney+.

Disney zadbał o naprawdę dobry miesiąc dla klientów Disney+, ponieważ na platformie SVOD trafiła już wspomniana „Mała syrenka” oraz 2. sezon „Ja jestem Groot”, a przed nami następne premiery. W przyszłym tygodniu w SVOD zadebiutuje „Między nami żywiołami”, a pod koniec miesiąca na serwery platformy trafi „ Nie ocali Cię nikt”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wspomniana w tytule produkcja to „trzymający w napięciu psychologiczny thriller sci-fi”, którego bohaterką jest Brynn Adams – utalentowana młoda kobieta została wykluczona przez mieszkańców swojego miasteczka i choć dorastała w spokoju w swoim domu, to jednak pewnego dnia jest świadkiem inwazji. 20th Century Studios przygotowało film, który ma zaskoczyć scenami – Brynn będzie walczyć z obcymi bytami.

Aktualnie trudno powiedzieć, czy „Nie ocali Cię nikt” zostanie doceniony przez fanów gatunku, ale klienci Disney+ na pewno powinni pamiętać o tej premierze.

„Nie ocali Cię nikt” zadebiutuje 22 września, więc Disney tym razem od początku do końca miesiąca systematycznie zapewnia widzom duże premiery.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper