Super Mario Bros. Wonder na rozgrywce. Gameplay prezentuje masę nowości i Nintendo ujawniło odświeżoną konsolę

Gry
2179V
Nintendo Switch OLED
Wojciech Gruszczyk | 31.08.2023, 15:59

Nintendo chce przygotować graczy na kolejną wielką produkcję zmierzającą wyłącznie na Nintendo Switcha i z tego powodu zorganizowano specjalny Nintendo Direct. Dzisiejsze wydarzenie zostało w całości poświęcone Super Mario Bros. Wonder.

Za 50 dni odbędzie się premiera Super Mario Bros. Wonder. Gra opracowana przez wewnętrzny zespół Nintendo to kolejna przygoda 2D w świecie uznanego bohatera. Gracze mogą liczyć na szereg nowości i właśnie z tego powodu zdecydowano się na zorganizowanie specjalnego wydarzenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nintendo już wcześniej decydowało się na taką sytuację – gdy nadchodzi naprawdę ważna opowieść dla korporacji, firma zapowiada Nintendo Direct poświęcony wyłącznie jednej grze. 

Super Mario Bros. Wonder zadebiutuje 20 października, czyli w naprawdę gorącym okresie, ale wiele na to wskazuje, że wierni fani uniwersum nie powinni się zastanawiać, ponieważ gry z Marianem w roli głównej zazwyczaj nie zawodzą.

Na pierwszym zwiastunie Super Mario Bros. Wonder zobaczyliśmy nową przemianę bohaterów – gracze tym razem będą mogli zamienić się w słonia i taka forma w znaczący sposób wpłynie na rozgrywkę. Twórcy opracowali także specjalne efekty „wonder”, które w ciekawy sposób odświeżą bieganie z punktu A do punktu B.

Nintendo pokazało także odświeżony model Nintendo Switcha OLED.

Nintendo Switch OLED - Mario #2

Nintendo Switch OLED - Mario #1

Nintendo Switch OLED - Mario #3

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper