Star Wars: Ahsoka dobrze przyjęty przez widzów. Serial może zostać hitem?

Filmy/seriale
1458V
Star Wars Ahsoka
Kajetan Węsierski | 27.08, 11:30

W kontekście Gwiezdnych Wojen można mieć sporo uwag do jakości oferowanych treści. Bywają bowiem bardzo dobrze i udane, a są także takie, które spotkają się ze sporym linczem ze strony fanów marki. Na jedno jednak narzekać nie można - na liczbę tego, co dostajemy. Tak się bowiem składa, że pod względem rozwoju uniwersum na ekranie, nigdy wcześniej nie było tak dobrze, jak jest teraz. 

Oczywiście - można bez ogródek stwierdzić, że ważniejsza jest jakość, niż ilość, ale czasem da się to połączyć. Dowodem może być najnowszy serial spod szyldu "Star Wars", którym jest "Star Wars: Ahsoka". Historia opowiada o Jedi, którą pierwszy raz mogliśmy poznać w kreskówce "Wojny Klonów". A że ma ona duże znaczenie dla wielu osób, toteż sam aktorski projekt wzbudzał niemałe emocje. 

Dalsza część tekstu pod wideo

I wiele wskazuje na to, że może być dobrze. Jeszcze przed premierą, krytycy sugerowali, że początek robi robotę. Teraz do tych głosów dołączają także widzowie. Świetnie obrazuje to między innymi wynik na Rotten Tomatoes, który w momencie pisania tego tekstu wynosi wśród zwykłych widzów aż 81% pozytywnych opinii. A jak na Gwiezdne Wojny w ostatnim czasie, to naprawdę zadowalający rezultat. 

 Dajcie znać, czy oglądaliście już dwa pierwsze odcinki, które debiutowały w tym tygodniu! A jeśli tak - jak Wasze wrażenia

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper