Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2014 20:06
The Elder Scrolls Online trafi na PlayStation 4 i Xboksy One w przyszłym roku
797V

The Elder Scrolls Online trafi na PlayStation 4 i Xboksy One w przyszłym roku

The Elder Scrolls Online zadebiutował na komputerach osobistych w kwietniu. Od tego czasu konsolowcy wyczekują na port, ale według najnowszych informacji tytuł trafi na rynek dopiero w przyszłym roku. Deweloperzy potwierdzili, że potrzebują zdecydowanie więcej czasu na dopracowanie nowej wersji pozycji. 

Matt Firor – dyrektor produkcji – wspomniał redaktorom Videogamera, że aktualnie trwają prace nad nowymi wersjami. Gra już teraz działa, ale nadal w tytule znajdują się elementy, które należy poprawić:

„Tak jak już wspomniałem, wciąż pracujemy nad wersjami na Xboksa One i PlayStation 4. Produkcje są grywalne i już teraz dają mnóstwo frajdy, ale zanim będziemy mogli ogłosić oficjalną datę premiery mamy jeszcze wiele elementów do poprawienia.”

Jest to dobra wiadomość, że przedstawiciele ZeniMax Online Studios wciąż pracują nad projektem. W ostatnim czasie nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji o grze i z tego powodu wielu graczy obawiało się, że twórcy porzucą wersje na konsole.

Autorzy chcą mieć pewność, że ich dwa najważniejsze systemy będą działać bez problemów:

„Przede wszystkim chcemy się zapewnić, że nasze dwa najważniejsze systemy („Justice” oraz „Champion”) pojawią się w wersjach konsolowych. Te dwa elementy wprowadzają ogromną ilość treści do produkcji i my wiemy, że gracze wyczekują od tych systemów nowego rodzaju rozgrywki.”

Deweloperzy chcą zapewnić zainteresowanym jak najlepsze wersje pozycji, jednak na szczegółowe informacje musimy zaczekać do początku 2015 roku:

„Spodziewajcie się wielu nowych informacji na temat konsolowej wersji na początku 2015 roku.”

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/the_elder_scrolls_online/news/elder_scrolls_online_ps4_xbox_one_wont_be_straight_ports_of_pc_version.html

Tagi: Bethesda The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios