Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2014 15:59
Blood Bowl 2 zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4 i Xboksach One
1347V

Blood Bowl 2 zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4 i Xboksach One

Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków zwariowanych sportów. Blood Bowl 2 zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4 i Xboksach One. We wcześniejszych informacjach autorzy informowali wyłącznie o wersji na komputery osobiste. Z okazji tego ogłoszenia możemy zerknąć na świeży trailer.  

Blood Bowl 2 jest taktyczną grą sportową wyprodukowaną przez studio Cyanide. Gra zostanie wydana w przyszłym roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych przez Focus Home Interactive.

W produkcji gracze otrzymają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w nietypowej i krwawej wersji futbolu amerykańskiego. Podczas zmagań na boisku pojawiają się elfy, gobliny, czy też orki!

Tytuł wyróżnia się licencją Games Workshop, dzięki której w produkcji pojawiają się postacie z uniwersum kultowego Warhammera.

Deweloperzy przygotowali rozbudowany tryb sieciowy, kampanię dla pojedynczego gracza oraz ligę. W przypadku fabuły wcielamy się w kapitana znanej drużyny, która po problemach musi wrócić na szczyt. W przypadku ligi zainteresowani stworzą własny zespół i rozpoczną podbijanie sportowego świata. 

Tagi: