Blue Beetle to odświeżenie w DCEU? Oceny fanów zwiastują dawkę dobrego kina

Filmy/seriale
1252V
Blue Beetle
Kajetan Węsierski | 19.08.2023, 09:30

W DC Extended Universe nie działo się ostatnimi czasy najlepiej. W zasadzie wystarczy spojrzeć na film "The Flash", który pomimo bardzo długiej kampanii promocyjnej i angażu Michaela Keatona do roli Batmana, okazał się fiaskiem. I to zarówno finansowym, jak i pod względem ocen od krytyków i widzów. Wiele osób zdawało sobie jednak sprawę, że to dopiero kolejna produkcja ma wyznaczać "nowy początek".

I wiele wskazuje na to, że rzeczywiście może do tego dojść. Tak przynajmniej można wnioskować po ocenach, które dotychczas pojawiły się przy najnowszej produkcji. Już w tygodniu pisaliśmy, że „Blue Beetle” zebrał polecenia od 83% krytyków z Rotten Tomatoes i posiada średnią ocen na poziomie 60% na serwisie Metacritic. I choć w kontekście krytyków na tej pierwszej platformie ocena spadła o sześć punktów procentowych, to pojawiły się wyniki od widzów i tu mamy aż 93% pozytywnych!

Dalsza część tekstu pod wideo

Czyżby DC Extended Universe po wieloletniej przerwie doczekało się filmu, który porwie całe tabuny fanów i sprawi, że odzyskają oni wiarę w kinowe ekranizacje komiksów od DC? Cóż, miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie. Jakby bowiem nie spojrzeć, katalog wydawniczy jest w tym przypadku naprawdę ogromny, a wielu bohaterów dalej zasługuje na porządny film - jest co pokazywać. Trzeba po prostu robić to dobrze.

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper