Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.12.2014 08:40
Black Desert wygląda świetnie – zobaczcie koreańskiego MMORPG-a w akcji!
1036V

Black Desert wygląda świetnie – zobaczcie koreańskiego MMORPG-a w akcji!

Rynek pecetowy jest zalewany przez kolejne MMORPG-i, które są do siebie podobne jak dwie krople wody. Wygląda jednak na to, że Black Desert, od koreańskiego studia Pearl Abyss, może wprowadzić trochę zamieszania do tego gatunku.

Jakiś czas temu pisaliśmy o możliwości wydania Black Desert na konsolach. Pearl Abyss twierdziło, że prowadzi dyskusje z Sony i Microsoft na ten temat. Co z tego wynikło niestety nadal nie wiemy. Pewne jest, że gra trafi na PC. Cóż, jeśli grafika może być tu jakąś wskazówką, to z pewnością można powiedzieć, że koreańscy deweloperzy się wysilili. Tytuł wygląda świetnie. Miejmy nadzieję, że gameplay okaże się równie mocny.

Uwagę przykuwa fajnie zrealizowany edytor postaci, który nie ogranicza się tylko do zmiany facjaty bohaterów. Jeśli chodzi o mechanizm walki, to twócy poszli w kierunku action RPG-ów.

Black Desert trafi na rynek PC w przyszłym roku. Już niedługo, bo 17 grudnia, ruszą beta testy. Od 10 grudnia będzie można pobrać potrzebne pliki i czekać na start programu testowego.Tagi: Black Desert korea południowa mmo mmorpg pc