Robert Makłowicz w Gothic Remake? Fani stworzyli petycję, a polski dystrybutor zareagował

Gry
11497V
Robert Makłowicz
Wojciech Gruszczyk | 16.08.2023, 16:14

Robert Makłowicz cieszy się w Polsce znakomitą popularnością, więc gracze chętnie wrzucili krytyka kulinarnego i dziennikarza do Hogwarts Legacy, a wielu widzów chwaliło jego prace na planie „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”.

60-letni podróżnik, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny oraz dziennikarz cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem. Jego materiały na platformie YouTube systematycznie ogląda ponad 200 tysięcy widzów, a zainteresowani również chętnie delektują się jego karierą w telewizji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Robert Makłowicz ma tak wielu fanów, że zainteresowani postanowili sprawdzić, czy istnieje szansa, by mieszkaniec Krakowa upiększył swoim głosem Gothic Remake. Gra została zaprezentowana na ostatniej imprezie THQ Nordic i pokaz produkcji zachęcił zainteresowanych do stworzenia ankiety.

Otwieram petycję, której celem jest przykucie uwagi oraz przekonanie wybitnego polskiego filantropa, podróżnika i krytyka kulinarnego, Pana Roberta Makłowicza, do użyczenia swojego głosu dla postaci kucharza Snafa z gier Gothic oraz Gothic 2 Noc Kruka w polskiej wersji językowej. Zwracamy się też z prośbą do twórców Gothic Remake, zarządu studia THQ Nordic, aby również zaangażowali się w naszą inicjatywę i zatrudnili do roli Snafa jako aktora głosowego Pana Makłowicza w polskiej wersji językowej, w przypadku Jego zgody.

Robert Makłowicz jako Snaf? Gothic Remake ma otrzymać pełną polską lokalizację, więc biorąc pod uwagę okoliczności – THQ Nordic zapewne będzie musiało przygotować nowy dubbing.

Aktualnie petycję podpisało już ponad 3700 graczy, którzy wierzą, że THQ Nordic może pozytywnie zaskoczyć zatrudniając do współpracy Roberta Makłowicza.

Skontaktowaliśmy się z polskim dystrybutorem Gothic Remake, firmą PLAION Polska, której przedstawiciel potwierdził, że petycja została wraz ze stosownym komentarzem przekazana do światowego wydawcy gry, firmy THQ Nordic.

Źródło: Donald.pl

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper