Star Wars: Ahsoka z rozpiską odcinków. Disney przygotowuje fanów na ponad miesiąc przygód

Filmy/seriale
1227V
Star Wars Ahsoka
Kajetan Węsierski | 13.08, 09:30

"Star Wars: Ahsoka" to dla wielu osób najbardziej wyczekiwany serial tego miesiąca. I nie można być zaskoczonym, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to produkcja sygnowana logiem Gwiezdnych Wojen. A to, choć kilkukrotnie wtopiło i nadszarpnęło zaufanie fanów, wciąż cieszy się niesamowicie dużą popularnością i uznaniem. 

Co więcej, biorąc pod uwagę odbiór prezentowanych dotychczas zwiastunów, może być naprawdę dobrze. Sama postać Ahsoki Tano również cieszy się sporym zainteresowaniem i naprawdę dużym znaczeniem dla samego uniwersum. I to nawet biorąc pod uwagę to, że wykreowana została na potrzeby serialu animowanego, a nie pełnoprawnych filmów. 

Dalsza część tekstu pod wideo

A że do samej premiery jesteśmy coraz bliżej, Disney decyduje się podkręcać temperaturę. Pod koniec ubiegłego tygodnia opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych rozpiskę, która prezentuje nam daty emisji wszystkich siedmiu odcinków. Od jakiegoś czasu wiemy już, że w dniu premiery serialu dostaniemy aż dwie epizody. Kolejne będą się natomiast ukazywać nieprzerwanie co tydzień! Czekacie? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper