Star Wars: Ahsoka na nowym zwiastunie. Wideo skupia się na treningu tytułowej postaci i Sabine

Filmy/seriale
1487V
Ahsoka
Kajetan Węsierski | 12.08, 12:30

"Star Wars: Ahsoka" zbliża się wielkimi krokami i będzie to niewątpliwie wielkie święto dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Szczególnie podekscytowani mogą być wielbiciele "Wojen Klonów", gdzie przecież sama młoda Jedi pełniła znaczącą rolę, zaczynając swoją przygodę jako padawanka samego Anakina Skywalkera. I mimo że nie można jeszcze stwierdzić ze stuprocentowym przekonaniem, że uda się dowieźć najwyższą jakość, to materiały napawają optymizmem.

A skoro jesteśmy coraz bliżej premiery, to tych pojawia się oczywiście coraz więcej. Wiele z nich oferuje naprawdę ciekawe wycinki z samego serialu. I zdecydowanie zalicza się do tego ten, który opublikowano wczorajszego wieczora na mediach społecznościowych Star Wars. Choć trwa on zaledwie trzydzieści sekund, to powiedzieć, że jest wypełniony akcją, to jak nie powiedzieć nic - dosłownie nią ocieka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Możemy na nim zobaczyć kilka ważnych postaci, a najważniejszym elementem jest niewątpliwie krótki fragment treningu Ahsoki oraz Sabine Wren. Znaczenie sceny na pewno załapią ci, którzy spędzili sporo czasu oglądając "Star Wars Rebels"! Nie zabrakło także czasu ekranowego dla nowego antagonisty i kilku zabawnych wstawek. Zresztą, spójrzcie sami - warto podkręcić swoje oczekiwania przed premierą, do której dojdzie już 23 sierpnia!

Źródło: Games Radar

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper