Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2014 14:30
Dlaczego polujemy? Zwiastun przedstawia fabułę Evolve
445V

Dlaczego polujemy? Zwiastun przedstawia fabułę Evolve

Turtle Rock Studios opublikowało w Sieci materiał ukazujący historię swojego najnowszego dzieła. Chociaż założenia produkcji są proste i typowe, to twórcy postanowili upiększyć swoje dzieło opowieścią. Materiał w świetny sposób przedstawia walkę łowców z bestiami. 

Nie powinniśmy się doszukiwać w Evolve większej historii, to typowa strzelanka, w której musimy zmiażdżyć rywala lub rywali. Mimo to deweloperzy postanowili w skromny sposób zarysować tę opowieść – bestie pojawiają się na planetach i chcą je zniszczyć, a mieszkańców zjeść… Z tego powodu sprawą musi zająć się wyspecjalizowany oddział najlepszych łowców.

Zwiastun prezentuje się naprawdę ładnie – nie jest to kolejny gameplay, a w końcu otrzymujemy trailer, który potrafi zachęcić do pozycji. W ostatnim czasie autorzy wrzucili do Sieci tak wiele podobnych fragmentów rozgrywki, że pewnie mało kto oczekuje kolejnych. Teraz potrzebowaliśmy czegoś ładniejszego i właśnie to dostaliśmy.

Ciekawostką na pewno jest zawartość filmu – widzimy tam spotkania kilku bestii… Czy możemy oczekiwać większych starć? Przykładowo 2 bestie vs. 8 łowców?

Evolve zadebiutuje na rynku 10 lutego. 

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games evolve trailer turtle rock studios zwiastun