Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2014 20:01
Telltale Games przedstawia pełny zwiastun pierwszego odcinka Game of Thrones
882V

Telltale Games przedstawia pełny zwiastun pierwszego odcinka Game of Thrones

Dwa tygodnie temu mogliśmy zobaczyć trailer Gry o Tron i jak się później okazało był to tylko przedsmak nadchodzącego materiału. Macie ochotę na więcej? Zapraszamy na zwiastun pierwszego epizodu. 

Pierwszy odcinek zadebiutuje na komputerach oraz PlayStation 4 (Stany Zjednoczone) już jutro, więc z tej okazji deweloperzy postanowili opublikować poniższy zwiastun. Gra na kolejnych platformach – PlayStation 4 (Europa), Xbox One i Xbox 360 trafi do nas w środę. W czwartek z pozycją zapoznają się posiadacze urządzeń z iOS, natomiast na 9 grudnia została zaplanowana premiera dzieła na PlayStation 3 (Stany Zjednoczone i Europa).

Jak zawsze przedstawiciele Telltale Games przez zwiastun epizodu potrafią zainteresować swoim dziełem – mamy tutaj kilka ciekawych scen i znanych bohaterów.

Warto na zakończenie wspomnieć, że jest to pierwszy odcinek z sześciu – kolejne zadebiutują na rynku pewnie już w 2015 roku. Jest to pierwsza opowieść amerykańskiego studia, która została podzielona aż na sześć części. 

Źródło: YouTube

Tagi: