Oppenheimer przekroczył 500 milionów dolarów w box office. Film cały czas cieszy się popularnością

Filmy/seriale
1723V
Oppenheimer
Kajetan Węsierski | 06.08, 11:30

Batalia pomiędzy "Oppenheimerem" a "Barbie" jest jedną z tych, które na pewno przejdą do historii kina. Dwa skrajnie inne filmy, zupełnie inny przekaz, a przy tym forma i klimat sprawiające wrażenie pochodzenia z dwóch różnych świat. A mimo tego wśród fanów samoistnie zrodziła się kampania promująca dwie pozycje jednocześnie i sprawiająca, że wyczekujący jednej premiery, i tak wybierali się również na drugą.

To oczywiście przekłada się na wyniki finansowe, które w obu przypadkach mogę robić wrażenie.  I choć zarówno twórcy "Barbie", jak i "Oppenheimera" mają powody do radości, to w przypadku tych drugich udało się wczoraj przekroczyć solidną i znaczącą barierę. Jak się bowiem okazuje, produkcja z Cillianem Murphym w roli głównej przebiła barierę 500 milionów dolarów w box-office!

Dalsza część tekstu pod wideo

Jest to rezultat, który na pewno może cieszyć - choćby ze względu na poruszaną tematykę i raczej mało popularny gatunek. Kilka czynników (jak choćby nazwisko reżysera, gwiazdorska obsada, czy wspomniana cross-promocja z "Barbie") sprawiły, że koniec końców film najprawdopodobniej trafi pod koniec roku na listę tych najpopularniejszych. Dajcie znać, czy mieliście okazję oglądać i jak Wasze wrażenia!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper