Sifu z zapowiedzią ostatniej aktualizacji. W wrześniu dostaniemy masę nowej zawartości

Gry
955V
Sifu Update
Kajetan Węsierski | 05.08.2023, 12:30

Sifu to jeden z czarnych koni minionego roku i gra, która do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem. Ekipa ze studia Sloclap idealnie wbiła się w stosunkowo biednie zagospodarowaną niszę i przygotowała projekt, który pod wieloma względami będzie mógł wyznaczać standardy dla wielu nadchodzących dzieł w tym gatunku. Co jednak szczególnie zasługuje na uwagę, to troska o tytuł ze strony deweloperów.

W dzisiejszych czasach często wsparcie dla konkretnych gier nie trwa nawet dwunastu miesięcy. Jeśli chodzi o Sifu, to pozycja zadebiutowała ponad 1.5 roku temu, a fani cały czas mogą liczyć na nową zawartość. Na przestrzeni tego okresu twórcy serwowali nam całą masę nowości - od poziomów trudności, przez ulepszenia wizualne, aż po masę odświeżających wyzwań i zadań. W skrócie - było co robić.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak to jednak bywa, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Tak jest również w tym przypadku, albowiem już 7 września do gry trafi finałowy update, która domknie projekt w formie, jakiej chcieli jej stwórcy. W ramach aktualizacji, Sifu otrzyma szereg nowej zawartości we wszystkich trybach gry - w tym nowe lokacje i wrogów w trybie Areny, 75 nowych wyzwań oraz nieprezentowane wcześniej modyfikatory i stroje dla naszego bohatera.

Zresztą, nie ma sensu się na tym rozwodzić - sprawdźcie półminutowy zwiastun, który jasno obrazuje, dlaczego warto czekać!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper