Cities: Skylines 2 na gameplayu. Sieć elektryczna i wodociągowa wielkiego miasta

Po prezentacji pożarów budynków czy wypadków samochodowych tym razem autorzy Cities: Skylines 2 demonstrują m.in. działanie sieci energetycznej w ogromnych metropoliach, które zaprojektujemy w nadchodzącym tytule.
Colossal Order wypuściło kolejny materiał wideo, zagłębiający się w szczegółach rozgrywki w Cities: Skylines 2. Tym razem możemy przyjrzeć, się jak wygląda projektowanie sieci elektrycznej i wodociągowej dla miasta. Opcje są tu ciekawe, bo mamy do dyspozycji przykładowo układanie linii wysokiego napięcia również pod ziemią. Układy w dwóch głównych kategoriach (wysokiego i niskiego napięcia) mają limity przesyłowe, tak jak w rzeczywistości. Deweloperzy pokazują sposoby, w jaki możemy najlepiej wykorzystać elektryczną infrastrukturę.
Deweloperzy zapowiedzieli, że za tydzień przedstawią film prezentujący różne mapy i tematy wizualne/biomy związane z obszarami, gdzie będziemy stawiać nasze metropolie.




Polecam przy okazji zobaczyć poprzednie zwiastuny z Cities: Skylines 2. W zeszłym tygodniu twórcy pokazali m.in. pożary budynków i działania służb takich jak straż pożarna czy policja.