Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2014 12:38
Haunted to nowy exclusive PS4? - mamy pierwszą zajawkę gry Davida Jaffe
1271V

Haunted to nowy exclusive PS4? - mamy pierwszą zajawkę gry Davida Jaffe

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, co porabia autor Twisted Metal. David Jaffe założył nowe studio, zwane The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency. Wygląda na to, że jego ekipa zajmuje się aktualnie tworzeniem nowej gry na PS4.

Sony szykuje się już do grudniowej imprezy PlayStation Experience. W trakcie jej trwania z pewnością poznamy kilka ważnych gier zmierzających na PS4. Być może jedną z nich okaże się nowa produkcja wspomnianego we wstępie studia Davida Jaffe.

Skąd takie przypuszczenie? W udostępnionej reklamie PlayStation Experience znajduje się bardzo krótkie ujęcie z adresem pewnej strony internetowej. Jej adres to bartletjones.com/haunted.Po wpisaniu adresu do przeglądarki otwiera się minimalistyczna witryna z nazwą The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency, czyli nowego studia Jaffego i filmikiem zatytułowanym "Haunted". Materiał przedstawia klimaty jak z filmów grozy, ale z humorem, bo możemy tu zobaczyć samego Davida Jaffe, jak obżera się jakimś świnstwem.Pozostaje czekać na pierwsze konkrety o tej tajemniczej pozycji. Impreza PlayStation Experience odbędzie się w dniach 6-7 grudnia.

Źródło: http://bartletjones.com/haunted

Tagi: David Jaffe playstation 4 playstation experience twisted metal