Ostatni Jedi najgorszym filmem z trylogii sequeli Star Wars? John Boyega podzielił się swoim rankingiem

Filmy/seriale
859V
Gwiazda Gwiezdnych wojen oskarża Disney o rasizm. John Boyega podsumowuje swoją rolę w Star Wars
Kajetan Węsierski | 23.07, 11:30

Nie jest żadną tajemnicą, że jeśli podzielić wszystkie dziewięć pełnometrażowych filmów Sagi Skywalkera na trzy części - Oryginalną Trylogię, Prequele i Sequele, to ta trzecia jest po prostu najgorzej przyjętą. A widzowie oraz recenzenci są tu do bólu zgodni. Nawet jednak w tej ostatniej mieliśmy momenty lepsze i gorsze, na pewno nie jest to całkowita klapa. 

Niedawno swoimi spostrzeżeniami podzielił się jeden z gwiazdorów, który miał okazję pojawiać się we wszystkich trzech najnowszych produkcjach kinowych - John Boyega. Mężczyzna wcielał się na potrzeby produkcji w Finna, a w niedawnym wywiadzie zdradził fanom, w jaki sposób on ułożyłby trzy sequele - od najlepszego, do najgorszego

Dalsza część tekstu pod wideo

Według aktora, "The Force Awakens" to najlepszy film z Trylogii Sequeli, podczas gdy "The Rise of Skywalker" zajmuje drugie miejsce, a "The Last Jedi" jest na szarym końcu. Zgadzacie się z taką opinią? Dajcie znać, jak Wy ustawilibyście wszystkie trzy części w rankingu. A może początek zraził Was tak bardzo, że nigdy nie dobrnęliście do "wielkiego finału"?

Źródło: Comic Book

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper