The Office Polska powraca – 3. sezon wkrótce trafi na Canal+. Zakończono prace na planie

Filmy/seriale
789V
The Office PL (2021)
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2023, 19:18

Fani polskiej wersji „The Office” mogą szykować się na kolejne historie z ulubionymi bohaterami. Canal+ potwierdziło zakończenie prac na planie i jesienią zobaczymy nowe odcinki serialu przygotowanego na podstawie międzynarodowego hitu.

Canal+ w 2021 roku zapowiedziało polską wersję „The Office” i choć nie wszyscy byli przekonani do propozycji, to jednak rodzime „Biuro” okazało się naprawdę mocnym serialem, który zebrał sporo pochwał.

Dalsza część tekstu pod wideo

Szybko przygotowano kontynuację, która również cieszyła się odpowiednim zainteresowaniem, więc Canal+ postanowiło wykorzystać okazję i przygotowało 3. sezon. Dzisiaj zakończono prace na planie.

Ostatnie taski zrobione, fakapy naprawione, dedlajny olane, a ołpen spejs wysprzątany do cna. W siedzibie Kropliczanki zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu THE OFFICE PL.

Widzowie mogą liczyć na niespodziewany zwroty akcji czy też pojawienie się nowych bohaterów:

W codziennych zmaganiach bohaterów stereotypowo polskiego i boleśnie uniwersalnego biura nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji (nawet tej najabsurdalniejszej), a do zgranej ekipy dołączą nowi bohaterowie, czyli… Kasia i Tomek – dla jasności: w tych rolach Małgorzata Gorol i Mateusz Król. Spokojnie, szefem nadal jest Michał (Piotr Polak), a nad nim czuwa Darek (Adam Woronowicz). Z resztą obsady też się zobaczymy, chociaż z niektórymi potrzebne będzie specjalne widzenie.

Na premierę nowych epizodów przyjdzie nam zaczekać – debiut „The Office Polska 3” zaplanowano na jesień. Głównym tematem najnowszych odcinków będzie pomysł rozwinięcia biznesu, ponieważ firma, która dotychczas produkowała wodę w butelkach postanowiła zająć się energetykami. Nowy produkt jest równoznaczny z wieloma wyzwaniami dla zespołu.

Wiemy doskonale po dwóch sezonach, że Michał to postać z ogromnymi ambicjami, która nie najlepiej znosi porażki. Tym razem powinien przełknąć jednak swoją dumę, by utrzymać pozycję, do której jest stworzony. Holc w końcu z zawodu jest urodzonym p r e z e s e m. Zamiast tego pielęgnuje jednak swoje wysublimowane poczucie humoru oraz organizuje pracownikom test IQ, by dowieść swojej przewagi. Dużą rolę w jego życiu w trzecim sezonie odgrywa także miłość do sportu, uchylę rąbka tajemnicy, że Michał to ogromny fan piłki nożnej. Mam nadzieję, że w wywiadach padną pytania o fizyczne przygotowania do tej trudnej roli.  Czeka nas kolejny sezon pełen dobrych żartów i niekiedy obrazy wszelkich uczuć. Niestety także tych należących do Dareczka… – mówi wcielający się w główną rolę Piotr Polak.

Rosnący fanbase wokół THE OFFICE PL czy ostatni sukces EMIGRACJI XD to jasny przykład tego, że Polacy wciąż potrzebują się pośmiać. Od dobrej komedii oczekują jednak błyskotliwego, oryginalnego żartu, na tyle uniwersalnego, by trafił do szerokiego grona odbiorców. To, co jest siłą THE OFFICE PL to zespół scenariuszowy, któremu bliskie są niuanse, trafne obserwacje społeczeństwa i aktualne tematy, nad którymi dyskutuje sieć. W trzecim sezonie, oprócz rywalizacji o względy szefa i pozycję w biurowej hierarchii, pojawią się więc wątki dotyczące Święta Niepodległości, wolności słowa czy… sztucznej inteligencji. W stylu charakterystycznym dla serialu – może nie zawsze poprawnie, ale zawsze z humorem – dodaje Dorota Kośmicka, producentka kreatywna Jake Vision DGA.

Z okazji zakończenia prac na planie przedstawiono dodatkowy materiał, który powinien szczególnie zainteresować wiernych fanów polskiego „The Office”.

Źródło: Informacja prasowa - Canal+

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper