PS Plus ze specjalną promocją. Sony zaprasza na wcześniejszy pokaz Gran Turismo

Filmy/seriale
2188V
Gran Turismo
Wojciech Gruszczyk | 18.07, 20:29

Sony przygotowało nową ofertę dla klientów PS Plus. Wybrane osoby są zapraszane na przedpremierowy pokaz nadciągającego i wyczekiwanego „Gran Turismo”. Widzowie mogą zapoznać się z opowieścią, która już wkrótce przyjedzie do kin.

10 sierpnia odbędzie się premiera „Gran Turismo”. Jest to najnowsza produkcja Sony, która ma zainteresować nowych odbiorców marką japońskiej korporacji, a zarazem zachwycić wiernych fanów uniwersum. Film zebrał sporo pozytywnych opinii i już wkrótce wierni sympatycy PlayStation otrzymają możliwość zapoznania się z przygodą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak podaje redakcja PlayStationLifestyle – klienci PlayStation Plus powinni sprawdzić swoje skrzynki e-mail, ponieważ korporacja postanowiła zaprosić wybranych użytkowników na seans. Widzowie zobaczą opowieść 8 sierpnia, czyli przed oficjalną premierą.

Wiadomość e-mail została wymownie zatytułowana „zobacz Gran Turismo przed innymi” i szczęśliwcy otrzymają wszystkie szczegóły dotyczące specjalnych seansów. Produkcja będzie prezentowana w wybranych kinach, więc tak naprawdę musimy mieć trochę szczęścia, by otrzymać zaproszenie i faktycznie móc wybrać się na film.

Widzowie jednak będą musieli normalnie kupić bilet – Sony w zasadzie umożliwia wcześniejsze zobaczenie historii, ale podkreśla, że liczba miejsc jest ograniczona i najwidoczniej przy zakupie biletu niezbędne będzie pokazanie dowodu subskrybowania PlayStation Plus.

Aktualnie nie mamy potwierdzenia, czy oferta będzie również dostępna w Polsce, ale na pewno warto sprawdzić e-mail.

Źródło: PlayStationLifestyle

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper