Strażnicy Galaktyki vol. 3 w Disney+! Znamy datę premiery

Filmy/seriale
10474V
Strażnicy Galaktyki Vol. 3
Wojciech Gruszczyk | 17.07, 19:05

„Strażnicy Galaktyki vol. 3” to dla wielu osób „ostatni dobry Marvel” i właśnie ta produkcja zmierza do Disney+. Korporacja potwierdziła pozytywną wiadomość, która na pewno ucieszy wielu widzów - już wkrótce zobaczycie opowieść na własnym telewizorze.

„Strażnicy Galaktyki vol. 3” trafili na wielki ekran 5 maja i od tego czasu opowieść wygenerowała ponad 842 mln dolarów w box office. Produkcja historii kosztowała 250 mln dolarów i w tym wypadku Marvel mógł mówić o naprawdę dobrym rezultacie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Opowieść opracowana przez Jamesa Gunna wylądowała w kinach po fatalnie przyjętym „Ant-Man i Osa: Kwantomania” – to właśnie ten film miał w świetny sposób zapoczątkować V Fazę MCU, ale okazało się, że to „Strażnicy”, którzy nie wnieśli nic wielkiego do całego uniwersum, zostali znacznie lepiej przyjęci przez widzów.

Jest to jednocześnie ostatni film Jamesa Gunna dla Marvela – jak wiadomo to właśnie on został jednym z nowych prezesów DC Studios i teraz doświadczony reżyser oraz scenarzysta opracowuje już historię Supermana. To na jego barkach spocznie stworzenie całego nowego uniwersum DC. 

„Strażnicy Galaktyki vol. 3” zadebiutuje w Disney+ już 2 sierpnia. W 2023 roku doczekamy się jeszcze premiery 2. sezonu serialu „Loki” (od 6.10), kinowego „Marvels” (10.11) oraz pierwszej solowej historii „Echo” (od 29.11).

Źródło: Disney

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper