The Last of Us 3 jest w planach. Craig Mazin potwierdza dobrą wiadomość

Filmy/seriale
1359V
The Last of Us Joel finał
Kajetan Węsierski | 15.07.2023, 14:30

Serial "The Last of Us" jest według wielu osób tą produkcją, która pokazuje, jak powinno się ekranizować gry wideo. HBO odwaliło kawał dobrej roboty i pomimo kilku małych potknięć i niedociągnięć, zaserwowali nam naprawdę ciekawą i wciągającą pozycję ze światem, który rzeczywiście ukazuje klimat, jaki mogliśmy zapamiętać z gier wideo. Nic więc dziwnego, jak wielu fanów czeka na kontynuację przy okazji drugiego sezonu.

I choć co jakiś czas pojawiają się konkretne informacje na ten temat, to wciąż nie możemy liczyć na te najważniejsze jak data premiery czy zakres fabularny. Niemniej, troszkę światła na sytuację rzuca niedawna wypowiedź Craiga Mazina, która pojawiła się na łamach serwisu Deadline. Potwierdził on, że już na tym etapie planowany jest trzeci sezon, albowiem historii nie da się zamknąć na drugim:

Dalsza część tekstu pod wideo

To będzie więcej niż jeden sezon. Jest więcej historii, więc serial nie zakończy się na drugim sezonie. Chyba że ludzie go nie obejrzą i zostanie anulowany.

Pomijając to, niektóre rzeczy będziemy robić dokładnie tak, jak w grze. Kilka będzie przedstawionych identycznie, a kilka nieco inaczej - naszą własną metodą. Nieważne, czy grałeś w tę grę, czy nie. Zdziwisz się, jak sezon się rozwinie. Przygotowaliśmy kilka ciekawych zwrotów akcji.

Brzmi to zdecydowanie intrygująco. Zresztą, jak cały wywiad. Dowiadujemy się z niego między innymi tego, że nie będzie kolejnego specjalnego odcinka jak tak, o Billu i Franku, albowiem twórcy nie chcą za wszelką cenę wydoić ile się ta, z takiej formuły. Co więcej, Craig wspomniał także, że możemy liczyć na zdecydowanie więcej zarażonych, jak również większą liczbę ich wersji. Może być naprawdę dobrze!

Źródło: Deadline

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper