The Book of Boba Fett 2 powstanie? Temura Morrison zamierza naciskać na kontynuację

Filmy/seriale
1015V
Boba Fett
Kajetan Węsierski | 15.07, 10:30

Seriale z uniwersum Gwiezdnych Wojen są... Cóż, różne. Trafiają się produkcje lepsze, a trafiają także takie, po których najwięksi fani marki nie są w stanie zrozumieć, jak można tak bezcześcić tak kultową markę. W gruncie rzeczy wszystko jest kwestią gustu, ale jedno jest pewne - przy obecnej liczbie pozycji można śmiało uznać, że w kontekście Star Warsów rzeczywiście przyszło nam żyć w tak dużym urodzaju, jakiego nie było jeszcze nigdy wcześniej.

A jednym z tych seriali, które - co w pełni zrozumiałe - wywołują ogromne emocje jest "The Book of Boba Fett". Pozycja zadebiutowała w 2021 roku na Disney Plus i została przyjęta raczej średnio (na Rotten Tomatoes 66% od krytyków i 54% od widowni). Niemniej, wiele osób dopominało się o jakiekolwiek doniesienia w kontekście tego, czy podjęte zostaną prace nad kontynuacją. Jak się okazuje, sprawy w swoje ręce postanawia wziąć sam Temuera Morrison, który wciela się w słynnego łowcę głów! 

Dalsza część tekstu pod wideo

Aktor przyznał niedawno, że zamierza spotkać się z zespołem z Lucasfilm, aby upewnić się, że "Boba Fett nie zostanie odstawiony na półkę". Morrison zamierza dopilnować, aby nie zapomniano o drugim sezonie i aby do jego nakręcenia rzeczywiście doszło. Cóż, biorąc pod uwagę scenę po napisach, której byliśmy świadkami, można odnieść wrażenie, że plany rzeczywiście są. Z drugiej strony... Czas pokaże! Chcielibyście kontynuację?

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper