Twisted Metal z oficjalną premierą w Polsce. Sony potwierdza datę debiutu i platformę

Filmy/seriale
1751V
Twisted Metal
Wojciech Gruszczyk | 12.07.2023, 17:52

Mamy dobrą wiadomość dla widzów, którzy wyczekują na premierę serialu „Twisted Metal”. Sony uchyliło rąbka tajemnicy i potwierdziło szczegóły debiutu w kolejnych krajach – na liście znalazła się Polska.

W ofercie PlayStation Plus Premium na lipiec znalazły się dwie produkcje z serii Twisted Metal. Nie jest to przypadek, ponieważ pod koniec miesiąca na serwerach zadebiutuje „Twisted Metal” na Peacock – aktualnie jednak potwierdzono wyłącznie szczegóły premiery na amerykańskim rynku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Peacock jest dostępny w Polsce za sprawą SkyShowtime, ale tak jak mogliśmy się spodziewać – w tym wypadku obowiązuje umowa Sony z Warner Bros. Discovery.

6 września w Polsce odbędzie się premiera „Twisted Metal” i serial trafi na HBO Max. Jest to dobra wiadomość dla widzów, którzy subskrybują usługę. 

Prawdopodobnie w tym dniu otrzymamy wszystkie 10 odcinków serialu, ale na potwierdzenie dystrybucji musimy jeszcze zaczekać. 

„Twisted Metal” to drugi po „The Last of Us” tegoroczny serial PlayStation. Sony chce rozbudowywać swoje światy wrzucając bohaterów na małe i wielkie ekrany. W 2023 roku zadebiutuje jeszcze film „Gran Turismo”.

Źródło: PlayStation

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper