Apple TV+ za darmo. Sony zaprasza posiadaczy PS5 i PS4 do oglądania seriali oraz filmów

Filmy/seriale
10234V
Apple TV+
Wojciech Gruszczyk | 11.07.2023, 16:57

Sony już kilka miesięcy temu oferowało graczom bezpłatny dostęp do platformy Apple i teraz promocja powróciła. Użytkownicy PS5 i PS4 mogą zainteresować się propozycją, by przez najbliższe sześć miesięcy oglądać za darmo Apple TV+.

Apple systematycznie oferuje widzom bardzo mocne filmy oraz seriale. To właśnie na Apple TV+ możemy sprawdzić między innymi „Ted Lasso”, „Fundację”, „Silos” czy też „Kulawe konie”. Korporacja stale oferuje widzom ciekawe produkcje przygotowane na zlecenie producenta iPhone'ów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony kolejny raz dogadało się z Apple i producent PlayStation ponownie zaprasza graczy, by zainteresowani odblokowali dostęp do Apple TV+. Oferta jest dostępna na konsolach dwóch generacji (PlayStation 5 na 6 miesięcy i PlayStation 4 na 3 miesiące) – zainteresowani potrzebują konta w PlayStation Network oraz Apple ID.

Apple TV+ za darmo – jak skorzystać na PS5?

  • Znajdź aplikację Apple TV na pasku wyszukiwania konsoli PS5 albo we „Wszystkich aplikacjach” na ekranie głównym mediów. 
  • Pobierz i otwórz aplikację Apple TV i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. 
  • Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz. 
  • Ciesz się rozszerzonym okresem próbnym Apple TV+.

Apple TV+ za darmo – jak skorzystać na PS4?

  • Znajdź aplikację Apple TV w sekcji TV i wideo na konsoli PS4. 
  • Pobierz i otwórz aplikację Apple TV, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz. 
  • Ciesz się rozszerzonym okresem próbnym Apple TV+.

Sony zapewnia 6-miesięczny (PS5) i 3-miesięczy (PS4), rozszerzony okres próbny i oferta jest dostępna od teraz do 31 lipca 2023 roku. Sony jednak podkreśla, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz: 

Z oferty można skorzystać tylko raz na jednej konsoli PS5/PS4. Obowiązuje limit jednej oferty na subskrybenta Apple TV+. Ofertę należy wykorzystać do 31 lipca 2023 r.

Promocją na pewno warto się zainteresować, ponieważ Apple na przestrzeni ostatnich miesięcy znacząco rozbudowało swoją ofertę i przygotowało szereg mocnych seriali oraz filmów. 

Źródło: Pushsquare

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper